Hervormd Woudenberg

Adressen

Adres kerk en Eben-Haëzer:
U vindt onze kerk en Eben-Haëzer aan de Middenstraat 8 in Woudenberg.

Algemene Kerkenraad:
Scriba: A.C. Bos, Westerwoud 99, 3931 DK Woudenberg; tel.033-2862918
a.c.bos@hervormdwoudenberg.nl

Wijkgemeente 1
Postadres: Postbus 117, 3930 EC Woudenberg
scribawijk1@hervormdwoudenberg.nl

Predikant:
Ds. H.J.T. Lubbers, Jacobshoeve-Erf 6, 3931 RZ Woudenberg; tel. 033-2861207
h.j.t.lubbers@hervormdwoudenberg.nl
 
Wijkouderlingen: 
J.N.A. den Boer, Dorpsstraat 215, 3925 KB Scherpenzeel; tel.033-2771278
j.n.a.denboer@hervormdwoudenberg.nl
P. Huijser, Gouden Regen 55, 3931 ZE Woudenberg; tel. 033-2000477/06-51517451
p.huijser@hervormdwoudenberg.nl
F. van de Lagemaat, Ekris 72a, 3931 PX Woudenberg; tel. 033–2858041/06-10108100
f.vandelagemaat@hervormdwoudenberg.nl
T.M. de Leeuw, Vinkenbuurtweg 6a, 3951 CA Maarn; tel.0343-441809/06-51374934
t.m.deleeuw@hervormdwoudenberg.nl
S.P.E.L.Pirruccio, Henschoterlaan 38, 3931 DB Woudenberg; tel.033-2865659/06-30180035(scriba)
s.p.e.l.pirruccio@hervormdwoudenberg.nl
G.B. Uijl, Magnoliasingel 11, 3931 ZH Woudenberg; tel. 06-83553558
g.b.uijl@hervormdwoudenberg.nl
A.T. de Vreugd, Nico Bergsteijnweg 47, 3931 CB Woudenberg; tel. 033-4331460
a.t.devreugd@hervormdwoudenberg.nl
J. van der Wind, Slappedel 8, 3931 MN Woudenberg; tel.033-2863606/06-51748635(voorzitter)
j.vanderwind@hervormdwoudenberg.nl
J. de Kok, ambtelijk secretaris
ambtelijksecretariswijk1@hervormdwoudenberg.nl

Ouderling Ouderenpastoraat:
S. van den Bosch, Henschoterlaan 47, 3931 DA Woudenberg; tel. 033-2863037/06-30908428
s.vandenbosch@hervormdwoudenberg.nl
 
Jeugdouderling:
R.A. Driever, Geeresteinselaan 11, 3931 JA Woudenberg; tel. 06-50460114
r.a.driever@hervormdwoudenberg.nl
 
Evangelisatie-ouderling:
J.P.M. Breugem, Heinelaan 31, 3931 WZ Woudenberg; tel.033-2584384
j.p.m.breugem@hervormdwoudenberg.nl
 
Diakenen: 
J.C. Dees, Vondellaan 5, 3931 VA Woudenberg; tel.033-2858293/06-48341504
j.c.dees@hervormdwoudenberg.nl
M.H. de Roos, van Steenbergenlaan 16, 3931 WR Woudenberg; tel. 033-7520812/06-52528026
m.h.deroos@hervormdwoudenberg.nl
G.H. de Soeten, De Koekel 14, 3931 DW Woudenberg; tel. 033-2864204(secretaris)
g.h.desoeten@hervormdwoudenberg.nl
J. van Velze
j.vanvelze@hervormdwoudenberg.nl

Ouderlingen-Kerkrentmeester: 
W.H. van Essen, Geeresteinselaan 4, 3931 JC Woudenberg; tel. 033-2864182/06-23271527
w.h.vanessen@hervormdwoudenberg.nl
M.G. Leenstra, De Bron 1, 3931 JC Woudenberg; tel. 033-2866450/06-51566456
m.g.leenstra@hervormdwoudenberg.nl
L.A.J. Pots, Ridder Fulcolaan 26, 3953 BW Maarsbergen; tel 0343–754589/06-10947501(penningmeester)
l.a.j.pots@hervormdwoudenberg.nl
M.A. Zandee, Ringelpoel 33, 3931 MP Woudenberg; tel. 033-2865514(secretaris)
m.a.zandee@hervormdwoudenberg.nl

 

Wijkgemeente 2
ambtelijksecretariswijk2@hervormdwoudenberg.nl

Predikant:
Ds. A.D.J. Wessels, Heinelaan 53, 3931 WZ, Woudenberg; tel.033-2862764
a.d.j.wessels@hervormdwoudenberg.nl
 
Wijkouderlingen:
H. (Henk)van den Born, Jacobshoeve-Erf 14, 3931 RZ Woudenberg; tel.06-22739897
h.vandenborn@hervormdwoudenberg.nl
C. (Cors) van den Bosch, Nico Bergsteijnweg 66, 3931 CE Woudenberg; tel.033-2862312
c.vandenbosch@hervormdwoudenberg.nl
P. (Piet) Goudriaan, Kastanjelaan 71, 3931 ZN Woudenberg; tel.033-2863305
p.goudriaan@hervormdwoudenberg.nl
H. (Henk) Hol, Koningslaan 11, 3931 KE Woudenberg; tel.033-2866520/06-10221683
h.hol@hervormdwoudenberg.nl
N.P. (Nico) Mantel, Pr. Amalialaan 21, 3931 BE Woudenberg; tel.033-2867509/06-53786691
n.p.mantel@hervormdwoudenberg.nl
P.C. (Peter) Ophorst, De Steen 19, 3931 VK Woudenberg; tel.033-2864532/06-10876417
p.c.ophorst@hervormdwoudenberg.nl
G. (Gijs) Vink, Burgwal 30, 3931 HM Woudenberg; tel.033-2862739        
g.vink@hervormdwoudenberg.nl
J.G.(John) van Vliet, Laan van Lichtenberg 1, 3931 DP Woudenberg; tel. 06-23683107
j.g.vanvliet@hervormdwoudenberg.nl

Ouderling Ouderenpastoraat:
R.J. (Roel) van Schaik, Ekris 41, 3931 PV Woudenberg; tel.033-2863714    
r.j.vanschaik@hervormdwoudenberg.nl

Jeugdouderling:
R.M.J. (Ruben) van Vliet, Rembrandtlan 11, 3931 TH Woudenberg; tel. 06-232700180
r.m.j.vanvliet@hervormdwoudenberg.nl
M. (Marinus) Witbraad, Ter Maatenlaan 12, 3931 WG Woudenberg; tel.06-11041736
m.witbraad@hervormdwoudenberg.nl

Evangelisatie-ouderling:
G.J. (Gerco) Wolfswinkel, Burgwal 143, 3931 HL Woudenberg; tel.033-2867678/06-23941835
g.j.wolfswinkel@hervormdwoudenberg.nl

Diakenen:
E.G. (Barry) Bos, Rembrandtlaan 53, 3931 TJ Woudenberg(voorzitter)
e.g.bos@hervormdwoudenberg.nl
A.E. (Edwin) Doeven, Nico Bergsteijnweg 149, 3931 CC Woudenberg; tel.06-44406049
a.e.doeven@hervormdwoudenberg.nl
H.A.(Rinke) Schuitemaker, De Omloop 7, 3931 CV Woudenberg; tel.033-2865560
h.a.schuitemaker@hervormdwoudenberg.nl
R. (Roelof) van Wikselaar, Ambachtsweg 16, 3953 BZ Maarsbergen; tel. 0343-431483/06-53163251(penningmeester)
r.vanwikselaar@hervormdwoudenberg.nl

Ouderlingen-Kerkrentmeester:
M. (Rien) ter Burg, Prinses Margrietstraat 12, 3931 CM Woudenberg; tel.033-2863899/06-55335306
m.terburg@hervormdwoudenberg.nl
L.C. (Laurens) Kok, Larikslaan 12, 3931 ZA  Woudenberg; tel.033-2859205/06-53608205
l.c.kok@hervormdwoudenberg.nl
B.H. (Barend) de Man, Paulus Potterlaan 35, 3931 TD Woudenberg; tel.06-42069583(voorzitter)
b.h.deman@hervormdwoudenberg.nl
A. (Bram) de Muijnck, Laan 1940–1945 nr. 2, 3931 CS Woudenberg; tel.033-2864346/06-53346886   
a.demuijnck@hervormdwoudenberg.nl

Ambtelijk secretaris College van Kerkrentmeesters: 
mevr. H. van de Beek, Kastanjelaan 26, 3931 ZP Woudenberg; tel. 06-40533174
kerkrentmeesters@hervormdwoudenberg.nl

199