Hervormd Woudenberg

Adressen

Adres kerk en Eben-Haëzer:
U vindt onze kerk en Eben-Haëzer aan de Middenstraat 8 in Woudenberg.

Algemene Kerkenraad:
Scriba: A.C. Bos, Westerwoud 99, 3931 DK Woudenberg; tel.033-2862918/06-38963533
a.c.bos@hervormdwoudenberg.nl

Wijkgemeente 1
Postadres: Postbus 117, 3930 EC Woudenberg
scribawijk1@hervormdwoudenberg.nl

Predikant:
Ds. H.J.T. Lubbers, Jacobshoeve-Erf 6, 3931 RZ Woudenberg; tel. 033-2861207
h.j.t.lubbers@hervormdwoudenberg.nl
 
Wijkouderlingen: 
J.N.A. den Boer, Dorpsstraat 215, 3925 KB Scherpenzeel; tel.033-2771278
j.n.a.denboer@hervormdwoudenberg.nl
H.M. van Egdom, Ringelpoel 27, 3931 MP Woudenberg; tel. 06-13903309
h.m.vanegdom@hervormdwoudenberg.nl
P. Huijser, Gouden Regen 55, 3931 ZE Woudenberg; tel. 033-2000477/06-51517451
p.huijser@hervormdwoudenberg.nl
F. van de Lagemaat, Ekris 72a, 3931 PX Woudenberg; tel. 033–2858041/06-10108100
f.vandelagemaat@hervormdwoudenberg.nl
T.M. de Leeuw, Vinkenbuurtweg 6a, 3951 CA Maarn; tel.0343-441809/06-51374934
t.m.deleeuw@hervormdwoudenberg.nl
S.P.E.L.Pirruccio, Henschoterlaan 38, 3931 DB Woudenberg; tel.033-2865659/06-30180035(scriba)
s.p.e.l.pirruccio@hervormdwoudenberg.nl
G.B. Uijl, Magnoliasingel 11, 3931 ZH Woudenberg; tel. 06-83553558
g.b.uijl@hervormdwoudenberg.nl
A.T. de Vreugd, Nico Bergsteijnweg 47, 3931 CB Woudenberg; tel. 033-4331460
a.t.devreugd@hervormdwoudenberg.nl
J. van der Wind, Slappedel 8, 3931 MN Woudenberg; tel.033-2863606/06-51748635(voorzitter)
j.vanderwind@hervormdwoudenberg.nl
J. de Kok, ambtelijk secretaris
ambtelijksecretariswijk1@hervormdwoudenberg.nl

Ouderling Ouderenpastoraat:
D. Lokhorst, Prangelaar 3,, 3931 RA Woudenberg; tel. 033-2862081/06-13596891
d.lokhorst@hervormdwoudenberg.nl
 
Jeugdouderling:
R.A. Driever, Geeresteinselaan 11, 3931 JA Woudenberg; tel. 06-50460114
r.a.driever@hervormdwoudenberg.nl
 
Evangelisatie-ouderling:
J.P.M. Breugem, Heinelaan 31, 3931 WZ Woudenberg; tel.033-2584384
j.p.m.breugem@hervormdwoudenberg.nl
 
Diakenen: 
G. Hoogenraad, 't Schilt 40, 3931 VM Woudenberg; tel. 033-7370502
g.hoogenraad@hervormdwoudenberg.nl
M.H. de Roos, van Steenbergenlaan 16, 3931 WR Woudenberg; tel. 033-7520812(voorzitter)
m.h.deroos@hervormdwoudenberg.nl
C.J. Schipper, De Koekel 19, 3931 DW Woudenberg; tel. 06-20321872
c.j.schipper@hervormdwoudenberg.nl
G.H. de Soeten, De Koekel 14, 3931 DW Woudenberg; tel. 033-2864204
g.h.desoeten@hervormdwoudenberg.nl


Ouderlingen-Kerkrentmeester: 
W.H. van Essen, Geeresteinselaan 4, 3931 JC Woudenberg; tel. 033-2864182/06-23271527
w.h.vanessen@hervormdwoudenberg.nl
M.G. Leenstra, De Bron 1, 3931 JC Woudenberg; tel. 033-2866450/06-51566456
m.g.leenstra@hervormdwoudenberg.nl
L.A.J. Pots, Zeisterweg 2, 3931 MG Woudenberg; tel 06-10947501(penningmeester)
l.a.j.pots@hervormdwoudenberg.nl
M.A. Zandee, Ringelpoel 33, 3931 MP Woudenberg; tel. 033-2865514(secretaris)
m.a.zandee@hervormdwoudenberg.nl

 

Wijkgemeente 2
Postadres: Postbus 117, 3930 EC Woudenberg
ambtelijksecretariswijk2@hervormdwoudenberg.nl

Predikant:
Ds. A.D.J. Wessels, Heinelaan 53, 3931 WZ, Woudenberg; tel.033-2862764
a.d.j.wessels@hervormdwoudenberg.nl
 
Wijkouderlingen:
L. (Leen) Amersfoort, Pijlkruid 19, 3931 WX Woudenberg; tel.033-2862049/06-55720003(scriba)
l.amersfoort@hervormdwoudenberg.nl
H. (Henk)van den Born, Jacobshoeve-Erf 14, 3931 RZ Woudenberg; tel.06-22739897
h.vandenborn@hervormdwoudenberg.nl
P. (Piet) Goudriaan, Kastanjelaan 71, 3931 ZN Woudenberg; tel.033-2863305
p.goudriaan@hervormdwoudenberg.nl
J. (Jan) Heijstek, Schaarweide 12, 3931 LZ Woudenberg; tel. 06-21847902
j.heijstek@hervormdwoudenberg.nl
G. (Gerbert) Leeuwdrent, Willem de Zwijgerlaan 117, 3931 KN Woudenberg; tel. 06-25255285
g.leeuwdrent@hervormdwoudenberg.nl
N.P. (Nico) Mantel, Pr. Amalialaan 21, 3931 BE Woudenberg; tel.033-2867509/06-53786691(voorzitter)
n.p.mantel@hervormdwoudenberg.nl
A.F. (Anton) Munneke, Pr. Amalialaan 9a; 3931 BE Woudenberg; tel. 06-51849089
a.f.munneke@hervormdwoudenberg.nl
P.C. (Peter) Ophorst, De Steen 19, 3931 VK Woudenberg; tel.033-2864532/06-82308217
p.c.ophorst@hervormdwoudenberg.nl
G. (Gijs) Vink, Burgwal 30, 3931 HM Woudenberg; tel.033-2862739        
g.vink@hervormdwoudenberg.nl
J.G.(John) van Vliet, Laan van Lichtenberg 1, 3931 DP Woudenberg; tel. 06-23683107
j.g.vanvliet@hervormdwoudenberg.nl

Ouderling Ouderenpastoraat:
R.J. (Roel) van Schaik, Ekris 41, 3931 PV Woudenberg; tel.033-2863714    
r.j.vanschaik@hervormdwoudenberg.nl

Jeugdouderling:
J. (Jaap) van Dam, Paulus Potterlaan 56, 3931 TG Woudenberg; tel. 06-51790959
j.vandam@hervormdwoudenberg.nl
M. (Marinus) Witbraad, Ter Maatenlaan 12, 3931 WG Woudenberg; tel.06-11041736
m.witbraad@hervormdwoudenberg.nl

Evangelisatie-ouderling:
E.G. (Ellard) de Voogd, Laan 1940-1945 nr. 43; 3931 CR Woudenberg; tel. 06-30858480
e.g.devoogd@hervormdwoudenberg.nl

Diakenen:
E.G. (Barry) Bos, Rembrandtlaan 53, 3931 TJ Woudenberg(penningmeester)
e.g.bos@hervormdwoudenberg.nl
W.H. (Wouter) Hol, Huygenslaan 25, 3931 VG, Woudenberg; tel. 06-23814184
w.h.hol@hervormdwoudenberg.nl
J.M. (Martin) Noordegraaf, John.F. Kennedylaan 8, 3931 XE Woudenberg; tel. 06-25250186
j.m.noordegraaf@hervormdwoudenberg.nl
H.A.(Rinke) Schuitemaker, De Omloop 7, 3931 CV Woudenberg; tel.033-2865566/06-31005252(secretaris)
h.a.schuitemaker@hervormdwoudenberg.nl
 

Ouderlingen-Kerkrentmeester:
M. (Rien) ter Burg, Griftdijk 5B, 3931 MC Woudenberg; tel.033-2863899/06-55335306
m.terburg@hervormdwoudenberg.nl
L.C. (Laurens) Kok, Larikslaan 12, 3931 ZA  Woudenberg; tel.033-2859205/06-53608205
l.c.kok@hervormdwoudenberg.nl
B.H. (Barend) de Man, Paulus Potterlaan 35, 3931 TD Woudenberg; tel.06-42069583
b.h.deman@hervormdwoudenberg.nl
A. (Bram) de Muijnck, Laan 1940–1945 nr. 2, 3931 CS Woudenberg; tel.033-2864346/06-53346886   
a.demuijnck@hervormdwoudenberg.nl

Ambtelijk secretaris College van Kerkrentmeesters: 
kerkrentmeesters@hervormdwoudenberg.nl

199