Voor adressen van ambtsdragers: klik hier
Sectie-indeling Diaconaat en Pastoraat Wijkgemeente 1
Sectie 1:
Ouderling: F. v.d. Lagemaat
Diaken: M.H. de Roos
De Heuvel, De Korte Wetering, De Wetering, Jacobshoeve-Erf,
Klein Lichtenberg, Laanzicht, Parklaan, Prangelaar, Schans, Tabaksland, Willem de Zwijgrlaan, Maarsbergseweg tussen rotonde Dorpsstraat en rotonde Randweg.
Voorkeursleden woonachtig in Wijk 2 in het gebied ten zuiden van en inclusief de Stationsweg West(vanaf Ekris) tot Zegheweg, Randweg, Stationsweg Oost tot Zegheweg.
Sectie 2:
Ouderling: T. M. de Leeuw
Diaken: C.J. Schipper
Boog, De Heygraeff, De Ruyterlaan, Doornseweg, Griftdijk, Griftpark,
John F. Kennedylaan(vanaf vijver), Meent, Piet Heynlaan, Schaarweide, Trekerweg, Tromplaan, van Rijningenpark, van Speijklaan, Vieweg, Witte de Withlaan, Zeisterweg, Zuiderbroek
Sectie 3:
Ouderling: H.M. van Egdom
Diaken: G.H. de Soeten
Dorpsstraat, Emmahof, Koning Willem 111-straat, Koningin Emmastraat, Koningin Julianaplein, Koningin Sophiestraat,
Koningin Wilhelminastraat, Nico Bergsteijnweg, Oranjelaan,
Prinses Amalialaan, Prinses Beatrixstraat, Prinses Christinastraat,
Prinses Irenestraat, Prinses Margrietstraat,
Stationsweg West(tot Ekris), Veldschans.
Voorkeursleden woonachtig in wijk 2 omsloten door de straten
Ekris- Nico Bergsteijnweg-Laan 1940-1945-Stationsweg-West.
Straten in dit gebied zijn:
Daantgenshof, De Omloop, Ekris, Eshoflaan, Het Wencum, Kersentuin, Kouweland, Laan 1940-1945, Laan van Blotenburg, Nico Bergsteijnweg, Nijverheidsweg(van Nico Bergsteijnweg tot Laan 1940-1945), Vermeulenhof.
Sectie 5:
Ouderling: J. van der Wind
Diaken: C.J. Schipper
Broederschapsland, De Koekel, De Tol, Dwarsweg, Laan van Lichtenberg, Laan van Nieuwoord, Maarsbergseweg vanaf rotonde Randweg tot Maarsbergen, Randweg, Ringelpoel, Slotlaantje, Westerwoud.
Slappedel(Maarsbergen).
Voorkeursleden woonachtig buiten Woudenberg, globaal ten westen van de provinciale weg N226(Doorn, Driebergen.....)
Sectie 6:
Ouderling: P. Huijser
Diaken: G. Hoogenraad
Burgwal, De Bosrand, De Bron, De Kaneel, De Maat, Doornheg, Evertsenlaan, Karel Doormanlaan, Kerkstraat, Middenstraat,
Van Galenlaan, Van Gendtlaan, Van Hogendorplaan, Van Limburg Stirumlaan, Van der Duin van Maasdamlaan.
Voorkeursleden woonachtig in Maarsbergen m.u.v. Slappedel.
Sectie 7:
Ouderling: A.T. de Vreugd
Diaken: G. Hoogenraad
John F. Kennedylaan(tot vijver), Koningin Wilheminastraat(tot Prins Hendrikstraat), Prins Bernhardstraat, Prins Clausstraat, Prins Hendrikstraat, Ridderhof, Schoolstraat, Schoutstraat, Thorbeckelaan, Vijverhof, Voorstraat.
Sectie 8:
Ouderling: S.P.E.L. Pirruccio
Diaken: G. Hoogenraad
De Nieuwe Poort, Geeresteinselaan.
Voorkeursleden woonachtig in Leusden en Maarn.
Sectie 9:
Ouderling: G.B. Uijl
Diaken: G.H. de Soeten
De Bongerd, De Henschoterhof, De Plantage, De Steen, De Stenen Brug,
De Weteringshof, Henschoterlaan, Huygenslaan, Jacob Catslaan, P.C. Hooftlaan, Slappedel, 't Schilt, Vondellaan.
Sectie 10:
Ouderling: J.N.A. den Boer
Diaken: M.H. de Roos
Voorkeursleden woonachtig in Wijk 2 ten noorden van de Stationsweg West(vanaf Laan 1940-1945) en Stationsweg Oost.